Pantolon Üstü Kombin Önerileri

Tarzınızı sergilemenin en kolay parçalarından biri olan pantolonlar, kimi zaman gömlek ve stiletto ile kombinlendiğinde klasik, şık ve zarif bir görünüm sunarken kimi zaman da tişört ve spor ayakkabılarla kombinlendiğinde daha sportif bir hava yakalayabilmenizi sağlayan fonksiyonel ürünlerin başında yer alıyor.

0 413

Elbette pantolonların rahat kullanımı pantolon üstüne tamamlayacağınız parçaları dikkatle seçmenizi gerektiriyor. Pantolon üstü kombin önerilerine hem tarz hem de renk ve desen uyumu içinde karar vermek önemli. 

Kombine Nerede Giyeceğiniz Karar Verir

Pantolonu ofis ortamında giymeyi düşünenler için sunacağımız önerilerle gündelik giyimde tercih edecekler için pantolon üstü kombinler farklı olacaktır. Giymeyi düşündüğünüz pantolonun kumaş, kot yada keten kumaştan üretilmiş olması da bir diğer farklılığı oluşturuyor. 

Ofiste Pantolon Üstü Kombin Önerileri

Ofis uyumu için giymeyi düşündüğünüz kumaş pantolonlarla birlikte kombinleyeceğiniz sezonun renklerini taşıyan bir bluz sizi zarif ve şık bir görünüme kavuşturabilir. Ofis için tercihiniz kot pantolonlardan yana olacaksa mutlaka dar kesim kotlarla birlikte sezonun pastel renklerinden oluşan gömlekler de elinizi güçlendirecektir. 

Pantolon Üstü Kombin Önerileri

Günlük Kombinlerde Pantolon Üstü Öneriler

Günlük kıyafetleriniz arasında sıklıkla kullandığınız pantolonlarla birlikte tercihiniz bir tişört olacaksa, 2021 yılının trendi fantastik tişörtler, baskılı ürünler sizlere aradığınız şıklığı kolayca kazandırabilir. 

Cool Bir Hava Katarım Diyenler İçin

Tarzınızı yansıtabileceğiniz, daha cool bir hava kazanabileceğiniz kombin önerileri arasında salaş tişörtler ve rahat casual ayakkabılarla kombinleyeceğiniz yırtık kotları deneyebilirsiniz.  

Rahatlığımdan ve Şıklığımdan Ödün Vermem

Rahatlığından ve şıklığından asla ödün vermek istemeyen kadınların tercihi dar kotlar ve üstüne giyecekleri v yaka kazaklar, kazakları tamamlayan blazer ceketler olabilir. Böylece hem rahat hem de şık bir görünüm kazanırken aynı zamanda rahatlığınızdan da ödün vermemiş olursunuz. 

Aksesuar Tercihlerinizle Şıklığınızı Tamamlayın

Pantolonları kombininizde öne çıkan parça olarak kurguluyorsanız onları öne çıkarmanın en kestirme yolu tarzınıza uygun olarak kullanacağınız bir kemer olmalı. Spor tarzlar için daha kalın bir kemer tercih edebilirken daha zarif bir kombin içinde dar ve zarif kemerler kullanabilirsiniz. Pantolon üstü kombin önerilerinde şık takılar, sezonun rengi altın ve parlak kolyelerle şıklığınızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.