Tişört Pantolon Kombinleri Erkek

Erkeklerin kombin oluşturma konusunda kadınlardan çok daha az zaman alacak ürünlere ilgi duymaları onlar için pratik ötesi bir kombini keşfetmelerini sağladı. Tişört Pantolon Kombinleri… Beylerin giyim konusunda renklerden daha önemli gördükleri en önemli özellik kıyafetlerin rahatlığıdır. Gün içinde hemen her alanda ve anda kullanım rahatlığı sunan tişört-pantolon kombin önerilerini sizler için hazırladık.

0 388

Kombin tercihinde kullandığınız pantolon ve tişörtün modeli oldukça önemli. Ancak giyeceğiniz pantolonun kumaş, kot, keten ya da jogger olmasından; tişörtlerin ise salaş, v yaka ya da bisiklet yaka olmasından daha önemli konu ten renginize uygunluktur. 

Açık tenli erkekler ve kumrallar için koyu renkler her zaman daha şık bir görünüm sağlar. Bu nedenle açık tenli biriyseniz siyah, antrasit, petrol ve koyu lacivert tonları sizler için en iyi tişört seçimi olabilir. Koyu tenliler için daha açık ve düz renkler iyi bir seçim olacaktır. 

Yeni Trend Jogger Pantolon Tişört Kombinleri

2021 yılında çok daha fazla erkeğin gardırobunda yer alacak olan rahat kullanımıyla bilinen jogger pantolonlar, pamuklu yapıları, giy-çık ürünler arasında en pratik kullanıma sahip ürün olmaları nedeniyle kadınlardan sonra erkeklerin de gözdesi oldu. Yeni modellerinde fermuar detayları ve özellikle telefon ve cüzdan gibi eşyaları taşıyabilmeyi sağlayacak özel tasarım cepler ile vazgeçilmez parçalar arasında yer alıyor. 

Kot ve Keten Pantolon – Tişört Kombinleri

Kot pantolondan vazgeçmeyenler için ister spor ister casual bir görünüm kazanma seçenekleri bu kombinlerin çok sayıda takipçisi olmasını sağlıyor. Pantolonlarla birlikte kullanılacak tişörtlerin seçiminde renkler kadar desenler de büyük öneme sahip. 

Tişört Pantolon Kombinleri Erkek 2021

Uzun boylu erkeklerin tişört konusunda daha düz renkli salaş modelleri tercih etmeleri onların cool bir görünüm kazanmalarını sağlayabilir. Kısa boylu erkekler için düz dik çizgilere sahip desenlerden oluşan tişört seçimleri onların daha karizmatik bir görünüme kavuşmalarına izin verecektir. 

Beylerin kiloları da kombinlerin seçilmesinde belirleyici olacaktır. Kilolu beyler için enine çizgili tişörtlerden mutlaka uzak durulması gerektiğini belirtmekte yarar var. Kısa boylu erkekler, v yaka dik çizgilerden oluşan ten rengiyle uyumlu tişört tercih edebilirler. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.